Polityka prywatności

Uprzejmie informujemy, że opisy, notatki i wszelkie informacje zawarte na naszych stronach i podstronach serwisu mają charakter jedynie informacyjny. Mogą być jedynie uzupełnieniem wiedzy na temat niektórych leków lub ich składników. Opisy zawarte w serwisie eimpotencja.com.pl nie mogą zastępować wiedzy ani osady lekarza, farmaceuty ani każdego innego pracownika służby zdrowia w kraju lub na świecie.

Czytając informacje zawarte w obrębie serwisu eimpotencja.com.pl nie należy wskazująco interpretować opisu, że zażywanie danego leku jest bezpieczne. Aby określić czy odpowiednie i efektywne jest działanie danego leku na pacjenta skonsultuj się z lekarzem przed jego zastosowaniem.

Zawarte informacje nie stanowią żadnych kierunkowych instrukcji dla danego pacjenta. Nie powinny one również stanowić jakichkolwiek podstaw do jakichkolwiek celów. Serwis dokłada starań do rzetelności zawartych w nim informacji. Portal nie poczuwa się do odpowiedzialności związanej z niepoprawną interpretacją opisów zawartych na stronach, konsekwencją  niepoprawnego stosowania leków, oraz niekorzystnych skutków dla osób lub mienia z nich wynikających. Nie mamy żadnych gwarancji wyraźnych lub dorozumianych w odniesieniu do korzystania z tych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *