Poranny Seks!

Większość par kocha się wieczorami lub nocą, jednak okazuje się, że nie jest odpowiedni czas na miłosne igraszki. W tym czasie bowiem jesteśmy  zmęczeni pracą i organizm dopomina się snu oraz odpoczynku w ramionach partnera. Z tego względu zdecydowanie lepszą porą na seks jest poranek, między 6 a 8 rano.  Trudno  co prawda wygospodarować czas, gdy musimy przygotować się do wyjścia do pracy, ale naprawdę warto spróbować.

Odpowiedni poziom hormonów

Rankiem stężenie hormonów zarówno u mężczyzn (testosteron), jak i u kobiet (estrogen) jest najwyższe.  Jest to czynnik, który sprawia, że poranny seks może być najbardziej udany. To właśnie dlatego, poranny seks poleca się tym parom, które mają problemy seksualne. Rankiem, kobiety łatwiej osiągają orgazm. U mężczyzn obserwuje się poprawę jakości erekcji. Nawet u panów, którzy wspomagają się w tym celu farmaceutykami takimi jak Viagra, rankiem mogą nie mieć problemów z samoczynnym osiągnięciem erekcji. Na przeszkodzie stoi nam jedynie rozwój cywilizacji, która utrudnia życie w zgodzie z naturą.

Ciągły pośpiech

Poranny seks ma wpływ na nasz lepszy nastrój przez cały dzień, zbawiennie wpływa na krążenie i poziom cholesterolu, jest też swoistym i niezastąpionym składnikiem diety.  Trudno jednak znaleźć czas na niego, kiedy w perspektywie mamy wyjście do pracy i inne obowiązki. Rozwiązaniem są znane wszystkim tzw. „szybkie numerki”, zanim w ogóle wstaniemy lub w czasie wspólnego prysznica. Dodatkowo stymuluje poranny seks w łazience, na pralce, która właśnie wiruje pranie. Pewnym minusem jest to, że taki seks nie będzie ognisty i długotrwały, bez stymulującej gry wstępnej. Biorąc jednak pod uwagę korzyści, warto jednak to na niego się częściej decydować, niż na igraszki wieczorne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *